Blum-Novotest s.r.o. – testovací a meřicí technika

Využijte naše dotykové sondy pro přesné CNC obrábění

Hledáte profesionály v měřicí technice pro obráběcí stroje? Jsme lídry v progresivních měřicích a testovacích systémech pro CNC centra, automobilový a letecký průmysl. Dodáme vám přesné laserové měřicí systémy nebo dotykové sondy pro automatické nastavení a detekci lomu nástroje i měření obrobku.

  • Tovačovského 318/18
  • Kroměříž
  • 767 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexní měřicí technika pro CNC centra a testovací inženýrství

Potřebujete spolehlivého partnera v měřicí technice pro oblast obráběcího nebo třeba automobilového a leteckého průmyslu? Využijte naše zkušenosti a progresivní vývojový kalibr našich technologií. Specializujeme se na měřicí komponenty a systémy pro CNC obráběcí centra a na měřicí stroje pro sériovou výrobu. Těžištěm naší činnosti jsou i testovací stojany pro automobilový a hydraulický průmysl. Jsme předními profesionály v měřicí technice pro nastavení nástroje, detekci jeho lomu a samozřejmě i v měření obrobku v obráběcích strojích. Nenajdete větší machry na přesné laserové měření. Systémy BLUM jsou ideálním řešením pro bezdotykové nastavení a monitorování nástroje v CNC centrech. S nimi vás nečekají žádné prostoje a jejich přesnost je nepřekonatelná. Dotykové sondy BLUM se dokonale dokážou postarat o automatický provoz CNC obráběcích center.

Dotykové sondy umožňují rychlé měření nástroje i obrobku

Seznamte se s našimi inovativními technologiemi pro měření nastavení nástroje, obrobku či pro jeho digitální nebo analogovou skenovací kontrolu. Dotykové sondy BLUM pro měření nástroje jsou i díky robustnímu provedení velmi přesné a spolehlivé. Sondy pro měření obrobku si oblíbíte pro jejich rychlou práci, díky čemuž ušetříte čas a zvýšíte produktivitu výroby. Rychlou kontrolu obrobku umožňují i analogové nebo digitální sondy DIGILOG BLUM. Analogový typ dotykových sond se speciálně navrhuje pro drsné podmínky v obráběcích strojích – např. pro použití chladiva. Všechny naše měřicí systémy a stroje nachází vysoký stupeň uplatnění v mnoha oborech lidské činnosti, nejvíce při výrobě automobilů a letadel, lékařské techniky, spotřební elektroniky, jako jsou dnes stále rozšířenější smartphony, nebo třeba při výrobě dětských hraček.

Obrobkové sondy   Nástrojové sondy   Laserové sondy   Měřící software

Přehled veškerých produktů

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.